teampaginagroter-1

Het Team REBO ERA Makelaars

Wie werken
bij de woningmakelaardij

Jeannet Hagesteijn (RM RT)

Makelaar
(06) 102 124 25
j.hagesteijn@rebogroep.nl

Titel
Bregje Sloot

Bregje Sloot

Managing Partner

b.sloot@rebogroep.nl

Titel
Inge Boeve

Inge Boeve

Commercieel Medewerker Binnendienst
0313 - 42 73 21
i.boeve@rebogroep.nl

Titel

Lisanne Gorel-Kern

Commercieel medewerkster
(0313) 427 321
l.kern@rebogroep.nl

Titel

Martijn te Velthuis (RM RT)

Makelaar
(06) 206 009 06
m.tevelthuis@rebogroep.nl

Titel

Ninke Sloot (RM RT)

CEO | Bestuurder
(06) 102 701 19
n.sloot@rebogroep.nl

Titel

Sjoerd Assink (RM RT)

Makelaar
(06) 192 146 41
s.assink@rebogroep.nl

Titel

Yolanda Willems-van de Spreng

Commercieel medewerkster
(0313) 427 321
y.willems@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij:

Help de verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.

Voor bezoek zijn onze kantoren beperkt, met inachtneming van alle RIVM voorschriften, geopend. Neem bij voorkeur telefonisch of per e-mail contact met ons op, want we werken op dit moment het liefst op afspraak. Door goed geïnformeerd te blijven en de adviezen op te volgen, kunnen we onszelf en anderen beschermen. De meest actuele COVID-19 informatie is te vinden op de website van de Rijksoverheid.

Ga naar REBO en Corona